فروشگاه اینترنتی نفیس سلامت، سریع ترین و مطمئن ترین انتخاب برای تامین کالاهای بهداشتی، آرایشی و …

این شعار ماست و آن را اثبات کرده و میکنیم

نفیس سلامت علاوه بر سابقه طولانی در بازار فیزیکی  با ارائه محتوا و تجربه غنی در فروش کالا و سابقه طولانی فعالیت و تحویل به موقع و موفق سفارشات به مشتریان، و ارائه خدمات مورد انتظار به بهترین شکل ممکن، سابقه درخشانی از نحوه فعالیت خود ایجاد نموده است و همواره به عنوان برندی پیشرو در زمینه محصولات بهداشتی و آرایشی  نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. با توجه به مطالب گفته شده، با خیالی آسوده سفارش های خود را ثبت و از خدمات منحصر به فرد نفیس سلامت استفاده کنید.

شما بدون نیاز به حضور در فروشگاه نفیس سلامت و حتی بدون نیاز به تماس تلفنی می توانید آنلاین از فروشگاه نفیس سلامت خرید کنید و با اطمینان از طریق درگاه پرداخت اینترنتی متصل به شتاب  هزینه خود را پرداخت کنید و سپس سفارش خود را تحویل بگیرید.

تأمین امنیت اطلاعات حساب‌ها و کارت‌های بانکی مشتریان وب‌سایت فروشگاه نفیس سلامت ، مستقل از این وب‌سایت، و به عهده‌ی بانک‌ طرف قرارداد است.
لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی حساب بانکی مشتریان، شامل رمز اینترنتی، کدهای امنیتی، تاریخ انقضاء و موارد مشابه، توسط بانک به فروشگاه نفیس سلامت اعلام نمی‌شود. این اطلاعات نزد بانک محفوظ خواهد بود.